نفرات برگزیده مرحله اول سومین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای + کارنامه فردی

نفرات برگزیده مرحله اول سومین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای + کارنامه فردی

به گزارش روابط عمومی باشگاه سواد رسانه‌ای،...

به گزارش روابط عمومی باشگاه سواد رسانه‌ای، نفرات برگزیده مرحله اول سومین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای مشخص شدند. داوطلبینی که توانستند در مرحله اول، حدنصاب ۶۰ درصد را اخذ نمایند به مرحله دوم سومین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای راه‌یافتند. آزمون مرحله دوم المپیاد در روز جمعه ۲۸ تیر ساعت ۱۵ در حوزه ‌های منتخب (اصفهان، تبریز، تهران، دزفول، زاهدان، شیراز، مشهد، همدان، یزد) برگزار می‌گردد. برای این منظور، نفرات راه‌یافته به مرحله دوم باید، از طریق فرم زیر، حوزه آزمون مرحله دوم خود را حداکثر تا ۵ خرداد، ساعت ۱۶ مشخص نمایند. عدم تکمیل مشخصات و تعیین حوزه مرحله دوم به منزله انصراف از آزمون قلمداد می‌شود.

اسامی نفرات برگزیده مرحله اول و راه یافته به مرحله دوم سومین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای

فرم تعیین حوزه آزمون مرحله دوم (ویژه نفرات برگزیده محله اول)

تمامی داوطلبین سومین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای نیز می‌توانند از آدرس زیر، کارنامه فردی خود در مرحله اول المپیاد را مشاهده نمایند. در صورت لزوم داوطلبین می‌توانند با دریافت و تکمیل فرم اعتراض، اعتراض خود را به ادمین باشگاه سواد رسانه‌ای در پیام‌رسان‌های تلگرام و بله، (@imlc_admin) تا تاریخ ۵ خرداد ساعت ۱۶ برسانند. تنها اعتراضاتی که به شکل تکمیل فرم باشد و در موعد مقرر تحویل گردد، رسیدگی خواهد شد.

کارنامه فردی مرحله اول سومین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای

فرم اعتراض مرحله اول سومین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای

با توجه به نفرات برگزیده مرحله اول سومین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای برترین‌های این مرحله نیز به شرح زیر اعلام می‌گردند:

برترین نفرات:
۱٫ زهرا سیاهپوش – خرم آباد – پروین اعتصامی – یازدهم
۲٫ مریم امام – تهران – تزکیه – دهم
۲٫ تینا آقایی – تهران – فرزانگان۴ – یازدهم
۴٫ مسیح شریفی – اصفهان – شهید اژه‌ای۱ – دهم
۵٫ زیتون فیروزی – ارومیه – فرزانگان۲ – دهم
۵٫ اشکان واعظی – اصفهان – شهید اژه‌ای۱ – دهم
۷٫ فاطمه رضوانی‌فر – تهران – فرزانگان۴ – دهم
۷٫ علی حامدنیا – قم – دکتر شهریاری – دهم
۹٫ سیده حنانه حسینی – تهران – نرگس – دهم
۹٫ امیرحسین مؤمنی – اصفهان – شهید اژه‌ای۱ – دهم

برترین مدارس (بنابر تعداد قبولی مرحله۱ – کمّی)
۱٫ شهید اژه‌ای۱ – اصفهان – پسرانه – ۳۴ قبولی
۲٫ تزکیه – تهران – دخترانه – ۲۳ قبولی
۳٫ فرزانگان۴ – تهران – دخترانه – ۲۲ قبولی
۴٫ فرزانگان۱ – تهران – دخترانه – ۱۴ قبولی
۵٫ هفده شهریور – تهران – پسرانه – ۱۰ قبولی

برترین مدارس (بنابر تراز میانگین قبولی مرحله۱ – کیفی)
۱٫ فرزانگان – اسلامشهر – دخترانه – میانگین تراز ۶۴۴۷
۲٫ فرزانگان۴ – تهران – دخترانه – میانگین تراز ۶۳۱۱
۳٫ فرهنگ – تهران – دخترانه – میانگین تراز ۶۲۱۶
۴٫ تزکیه – تهران – دخترانه – میانگین تراز ۶۱۸۳
۵٫ شهید بهشتی – گناباد – پسرانه – میانگین تراز ۶۱۷۷
* در محاسبه برترین مدارس از لحاظ کیفی تنها مدارس با حداقل ۴ قبولی مرحله۱ در نظر گرفته شدند.

نظرات

12 پاسخ به “نفرات برگزیده مرحله اول سومین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای + کارنامه فردی”

  1. fatemehdarvishnejad گفت:

    سلام،کف قبولی امسال چند درصده؟و از چند درصد به بالا قبول میشیم؟
    لطفا جواب بدین؛چون ما برای اعتراض خیلی وقت نداریم.با تشکر

  2. ؟؟؟ گفت:

    من وارد میشم کارنامه منو نمیاره:(

  3. بینام گفت:

    پارسال ۵۰ درصد بود

  4. سیفیان گفت:

    سلام میشه مهلت ثبت نام مرحله دوم رو یک روز تمدید کنید ، من نتونستم فرم رو پر کنم.

  5. - گفت:

    سلام

    من یک روز دیر تر از موقع مقرر برای تعیین حوزه مرحله دوم یعنی ۶م خرداد اقدام کردم و ثبت نام هم با موفقیت انجام شد.
    خواستم مطمئن شم با وجود تاخیر در تعیین حوزه، می تونم در مرحله دوم شرکت کنم یا نه؟۹

    • سعید جورین سر گفت:

      بله میتونید شرکت کنید. برای اطمینان از ثبت نام به ادمین تلگرامی باشگاه سواد رسانه ای پیام بدید

  6. بینام گفت:

    سلام
    نفرات جایزه ی سوال سرخ کی اعلام می شوند؟

  7. صفی گفت:

    سلام کی کارت مرحله‌ی دوم می‌اد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

IMLC Copyright© 2017. design by Arad Studio All right reserved.