جزئیات هفتمین دوره «چگونه کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای را تدریس کنیم؟»

آخرین مطالب

 • 1.jpg
 • فراخوان چهارمین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای منتشر شد

  چهارمین دوره المپیاد سواد رسانه ای ویژه دانش‌آموزان پایه دهم و یازدهم برگزار می‌شود.


 • 1.jpg
 • مرحله اول چهارمین دوره المپیاد سواد رسانه ای به ۵ تیر ۱۳۹۹ موکول شد

  در گفتگوی زنده اینستاگرامی دکتر سید بشیر حسینی رئیس شورای سیاستگذاری المپیاد سواد رسانه ای و دکتر محمدصادق باطنی دبیر المپیاد، جزئیات جدیدی از برگزاری چهارمین دوره المپیاد سواد رسانه ای مطرح شد و به سؤالات مطرح شده توسط مخاطبین این گفتگوی زنده پاسخ داده شد.


 • 1.jpg
 • فراخوان سومین جایزه سؤال سرخ منتشر شد

  شما هم می‌توانید طراح سؤالات المپیاد سواد رسانه‌ای باشید!

  جزئیات هفتمین دوره «چگونه کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای را تدریس کنیم؟»

  پس از تکمیل ظرفیت پیش ثبت نام


  ورود به فرم ثبت نام

  به گزارش روابط عمومی باشگاه سواد رسانه‌ای؛ پس از تکمیل ظرفیت ششمین دوره «چگونه کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای را تدریس کنیم؟»، پیش ثبت نام هفتمین دوره نیز با استقبال معلمان و دانشجویان مواجه شد. با به حد نصاب رسیدن پیش‌ثبت نام، هفتمین دوره «چگونه کتاب تفکر و سواد رسانه ای را تدریس کنیم؟»، این رویداد به صورت حضوری در سه روز متوالی ۱۲ تا ۱۴ تیر در تهران برگزار خواهد شد.

  این دوره، با محوریت ارائه فصول کتاب و تکنیک‌های تدریس با حضور مؤلفان و مدرسان کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای توسط مدرسه هنر و رسانه آینه و با همکاری باشگاه سواد رسانه ای برگزار می‌شود. به دلیل اولویت ثبت نام برای داوطلبین پیش ثبت نامی، تا تاریخ ۵ تیر، روابط عمومی باشگاه سواد رسانه‌ای با تمامی داوطلبین تماس برقرار نموده و ثبت نام این نفرات قطعی خواهد شد. در صورت عدم تکمیل ظرفیت دوره، تا زمان ذکر شده، دیگر عزیزان می‌توانند از تاریخ ۶ تیر با مراجعه به همین صفحه از طریق فرم ثبت نام، در هفتمین دوره «چگونه کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای را تدریس کنیم؟» حضور یابند.


  گزارش تصویری نخستین رویداد «چگونه کتاب تفکر و سواد رسانه ای را تدریس کنیم؟» 

  از ابتدای ورود کتاب درسی تفکر و سواد رسانه‌ای از سال تحصیلی ۹۶-۹۵ در مدارس، مدرسه هنر و رسانه آینه با همکاری باشگاه سواد رسانه‌ای، دوره‌های «چگونه کتاب تفکر و سواد رسانه ای را تدریس کنیم؟» را با حضور مؤلفان و مدرسان این کتاب برگزار نموده است. برای آمادگی برای سال تحصیلی جدید نیز، پس از تکمیل ظرفیت ششمین دوره، هفتمین دوره از این مجموعه دوره‌ها نیز با حضور اساتید و مؤلفان کتاب درسی و با محوریت آموزش تدریس فصل به فصل این کتاب در تاریخ ۱۲ تا ۱۴ تیر به مدت ۳۰ ساعت آموزشی، برگزار می‌شود.

  در همین راستا عناوین و اساتید این دوره به شرح زیر می‌باشد:

  ۱- ما و رسانه‌ها؛ شیوه‌های تدریس فصل ۱ کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای: دکتر محمدصادق باطنی (مدرس سواد رسانه‌ای، مدیر باشگاه سواد رسانه‌ای و دبیر المپیاد سواد رسانه‌ای)

  ۲- مخاطب شناسی؛ شیوه‌های تدریس فصل ۴ کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای: دکتر محمدامین حسام (مدرس و پژوهشگر سواد رسانه‌ای و دبیر علمی المپیاد سواد رسانه‌ای)

  ۳- تکنیک‌های نوین تدریس سواد رسانه‌ای(۱): دکتر سعید مدرسی (مدرس سواد رسانه‌ای، مدیر گروه سواد رسانه‌ای مؤسسه هدایت میزان و عضو هیأت علمی المپیاد سواد رسانه‌ای)

  ۴- فنون خلق پیام رسانه‌ای؛ شیوه‌های تدریس فصل ۲ کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای: وحید ولی (مدرس و پژوهشگر سواد رسانه‌ای و عضو هیأت علمی المپیاد سواد رسانه‌ای)

  ۵- نادیده‌های رسانه‌ها؛ شیوه‌های تدریس فصل ۳ کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای: علی رضایی وِلا (مدرس سواد رسانه‌ای، عضو هیأت علمی و دبیر اجرایی المپیاد سواد رسانه‌ای)

  ۶- تکنیک‌های نوین تدریس سواد رسانه‌ای(۲): دکتر محمدصادق باطنی (مدرس سواد رسانه‌ای، مدیر باشگاه سواد رسانه‌ای و دبیر المپیاد سواد رسانه‌ای)

  ۷- رسانه و سبک زندگی؛ شیوه‌های تدریس فصل ۵ کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای: دکتر مهدی کاشفی‌فرد (مدرس و پژوهشگر سواد رسانه‌ای، عضو هیأت علمی المپیاد سواد رسانه‌ای)

  ۸- رژیم مصرف رسانه‌ای؛ شیوه‌های تدریس فصل ۶ کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای: حسین حق‌پناه (مدرس سواد رسانه‌ای، عضو هیأت تالیف کتاب درسی تفکر و سواد رسانه‌ای و عضو هیأت علمی المپیاد سواد رسانه‌ای)

  ۹- تکنیک‌های نوین تدریس سواد رسانه‌ای(۳): حسین غفاری (مدرس و پژوهشگر سواد رسانه‌ای و عضو هیأت علمی المپیاد سواد رسانه‌ای)

  هزینه ثبت نام و شرکت در این دوره مبلغ ۳۰۰ هزار تومان است. اولویت ثبت نام و کد تخفیف ۲۰ درصد برای نفرات پیش ثبت نامی تا تاریخ ۵ تیر در نظر گرفته شده است و پس از آن دیگر داوطلبین نیز می‌توانند از طریق فرم ثبت نام همین صفحه از ۶ تیر اقدام به ثبت نام نمایند.

  معلمان محترم، برای دریافت اطلاعات تکمیلی و ثبت نام می توانند از طریق سایت Ayenehschool.ir اقدام نمایند.

  برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن زیر و یا ادمین کانال مدرسه آینه و باشگاه سواد رسانه‌ای در تماس باشید:

  @imlc_admin

  ۰۲۱۶۶۴۰۰۳۹۳


  ورود به فرم ثبت نام

  نظرات

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  IMLC Copyright© 2017. design by Arad Studio All right reserved.