اپلیکیشن رسمی المپیاد سواد رسانه ای منتشر شد

آخرین مطالب

 • 1.jpg
 • فراخوان پنجمین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای منتشر شد

  دانش‌آموزان پایه نهم می‌توانند به صورت آزمایشی در مرحله اول این دوره از المپیاد شرکت کنند


 • 1.jpg
 • چهارمین المپیاد سواد رسانه‌ای به خط پایان رسید

  چهارمین المپیاد سواد رسانه‌ای با 12 مدال طلا، 11 مدال نقره و 13 مدال برنز به کار خود پایان داد تا پرونده این المپیاد زودتر از سایر المپیادهای دانش آموزی بسته شود.


 • 1.jpg
 • دبیررسان! تبلت و محتوای آموزشی برای معلمان مناطق محروم

  پویش #دبیررسان با هدف حمایت از معلمان مناطق محروم راه اندازی شد

  اپلیکیشن رسمی المپیاد سواد رسانه ای منتشر شد

  +قوانین آزمون آنلاین مرحله اول

  به گزارش روابط عمومی باشگاه سواد رسانه ای، اپلیکیشن رسمی المپیاد جهت برگزاری آنلاین آزمون مرحله اول دوره چهارم المپیاد سواد رسانه ای منتشر شد. داوطلبین برای شرکت در آزمون مرحله اول باید پس از دانلود و نصب این اپلیکیشن اندرویدی، با توجه به قوانین زیر در مرحله آزمون برخط مرحله اول شرکت نمایند.

  قوانین آزمون برخط مرحله اول چهارمین دوره المپیاد سواد رسانه ای

  ۱- آزمون در ساعت ۲۲ الی ۲۴ پنج شنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ تحت اپلیکیشن رسمی المپیاد سواد رسانه ای (ویژه گوشی های هوشمند اندرویدی) برگزار می‌شود.

  ۲- برای استفاده از اپلیکیشن و شرکت در آزمون، شماره تماس مندرج در فرم ثبت نام به عنوان حساب کاربری شما و کد ملی رمز عبور برای اولین ورود خواهد بود.

  ۳- پیش از ورود به آزمون اصلی، شرکت در آزمون هوش دیجیتال الزامی است و در صورت شرکت در پویش آنتی کرونا برای دریافت ۶ درصد نمره مرحله اول پیش از شروع آزمون، باید ۴۸ ساعت پیش از آزمون اصلی لینک تولیدات خود را در بخش مربوطه وارد نمایید.

  • آزمون هوش دیجیتال هیچ تأثیری در نمره آزمون مرحله اول ندارد و تنها یک نظرسنجی است و از تمامی داوطلبین درخواست می‌شود این نظرسنجی را در راستای کمک به شناخت سطح سواد رسانه ای کشور تکمیل نمایند.

  ۴- زمان کل آزمون مرحله اول ۱۲۰ دقیقه است و ورود به آزمون در هر بخشی از این بازه مجاز است اما کل فرآیند آزمون رأس ساعت ۲۴ به پایان خواهد رسید و پس از پایان مهلت آزمون، ادامه نمایش سؤالات برای شرکت کنندگان متوقف خواهد شد.

  ۵- ترتیب سؤالات آزمون مرحله اول و ترتیب گزینه های هر سؤال به صورت تصادفی است و برای پاسخگویی به هر سؤال مدت زمان محدودی تخصیص داده شده است که به صورت شمارش‌گر معکوس در پایین هر سؤال نمایش داده شده است.

  ۶- بعد از عبور از هر سؤال، چه با درج پاسخ و چه بی پاسخ رها کردن آن، امکان بازگشت و بازبینی سؤالات وجود ندارد.

  ۷- آزمون مرحله اول دارای نمره منفی است. در بازه زمانی هر سؤال، امکان انتخاب پاسخ، ویرایش پاسخ و یا حذف پاسخ و سفید گذاشتن سؤال موجود است.

  ۸- در انتهای هر سؤال یک نماد قلب سفید موجود است. در صورت پسندیدن هر سؤال می توانید برای آن قلب سرخ قرار دهید و در انتخاب آن سؤال به عنوان سؤال سرخ مؤثر باشید.

  ۹- هر نفر با شماره همراه یکتا و کد ملی خود، تنها یک بار امکان ورود و شرکت در آزمون مرحله اول را خواهد داشت. در بازه آزمون، در صورت به بیرون پرت شدن از آزمونبه هر دلیل همچون خاموش شدن گوشی همراه، برقراری تماس تلفنی و… امکان بازگشت به آزمون و پاسخ به ادامه سؤالات مشاهده نشده موجود است. اما در صورت ورود با یک گوشی همراه دیگر، حذف اپلیکیشن و نصب مجدد آن، و پاک سازی Cache یا Data اپلیکیشن المپیاد، در حین آزمون، اجازه ورود مجدد به آزمون وجوود نخواهد داشت.

  ۱۰- نتایج نهایی مرحله اول در سایت باشگاه سواد رسانه ای به آدرس imlc.ir منتشر خواهد شد و کارنامه فردی هر نفر از طریق اپلیکیشن رسمی المپیاد قابل مشاهده است.

  ۱۱- برای آشنایی با نحوه برگزاری آزمون مرحله اول میتوانید از شبیه ساز آزمون با عنوان نمونه سؤالات دوره های قبل استفاده کنید.

  ۱۲- در بخش کتابخانه می توانید علاوه بر مشاهده منابع المپیاد و نمونه سؤالات دوره‌های گذشته با پاسخ تشریحی؛ ضمائمی از مرحله اول المپیاد سواد رسانه‌ای را ۴۸ ساعت پیش از شروع آزمون دریافت نمایید و مطالعه کنید و برای زمان آزمون نسخه ای از آن را به صورت چاپی یا دستنویس در کنار خود داشته باشید.

   

  اپلیکیشن رسمی المپیاد سواد رسانه ای

  نظرات

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  IMLC Copyright© 2017. design by Arad Studio All right reserved.