اعلام اسامی راه‌یافتگان به مرحله دوم چهارمین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای

آخرین مطالب

 • 1.jpg
 • پذیرفته‌شدگان مرحله اول پنجمین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای

  شرکت کنندگان مرحله اول المپیاد، 1300 نفر از 111 شهر از 31 استان کشور بودند.


 • 1.jpg
 • جزئیات و قوانین آزمون مرحله اول پنجمین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای

  آزمون در ساعت 15 الی 17 جمعه 20 فروردین 1400 تحت اپلیکیشن رسمی المپیاد سواد رسانه‌ای برگزار می‌شود.


 • 1.jpg
 • دبیررسان! تبلت و محتوای آموزشی برای معلمان مناطق محروم

  پویش #دبیررسان با هدف حمایت از معلمان مناطق محروم راه اندازی شد

  اعلام اسامی راه‌یافتگان به مرحله دوم چهارمین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای

  به انضمام دفترچه سؤالات مرحله اول، کلید تستی مرحله اول، شیوه‌نامه اعتراض و زمان برگزاری مرحله دوم

  به گزارش روابط عمومی باشگاه سواد رسانه‌ای پذیرفته‌شدگان مرحله اول چهارمین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای مشخص شدند. داوطلبین برگزیده حاضر در آزمون برخط مرحله اول المپیاد در تاریخ ۵ تیر ۹۹ که حائز نمره ۴۵ درصد و بالاتر شده‌اند به عنوان نفرات برتر مرحله اول این دوره شناخته شده و برای ادامه مسیر خود برای دستیابی به مدال های طلا و نقره و برنز، ۱۰ مرداد ۹۹ در مرحله دوم این المپیاد شرکت نمایند. اطلاعات تکمیلی از جمله منابع مطالعاتی و شیوه برگزاری آزمون مرحله دوم در اطلاعیه‌های بعدی اعلام می‌گردد. آزمون مرحله دوم مستقل از نتیجه مرحله اول بوده و ۴۰ نفر برتر، برای حضور در اردوی یک هفته‌ای مرحله سوم و رقابت نهایی برای دریافت مدال‌ها، دعوت خواهند شد.

  اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله اول چهارمین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای

  بر اساس این گزارش، داوطلبین محترم می‌توانند برای مشاهده وضعیت پذیرش یا عدم پذیرش خود در مرحله اول، علاوه بر مراجعه به فایل رسمی نفرات برگزیده مرحله اول، در بخش اعلام نتایج اپلیکیشن رسمی المپیاد، وضعیت پذیرش یا عدم پذیرش خود را مشاهده نمایند و از نمره کسب شده خود نیز مطلع شوند.

  داوطلبین محترمی که نسبت به عدم پذیرش خود در مرحله اول المپیاد سواد راسنه‌ای اعتراض دارند می توانند با تکمیل فرم رسمی اعتراض مرحله اول المپیاد سواد رسانه ای و ارسال آن به ایمیل رسمی باشگاه سواد رسانه‌ای به آدرس OLYMPIAD@IMLC.IR مراتب اعتراض خود را نهایتا تا تاریخ ۱۳ تیر ۹۹ به دبیرخانه المپیاد ارسال نمایند. بدیهی است، اعتراض غیر از مسیر تکمیل «فرم رسمی» و یا عدم ارسال فرم به «ایمیل رسمی» المپیاد و یا ارسال «بعد از تاریخ» یاد شده مورد بررسی نخواهد بود. بر همین اساس دفترچه سؤالات مرحله اول به همراه کلید تستی نیز منتشر شده است.

  فرم رسمی اعتراض مرحله اول

  دفترچه سؤالات مرحله اول چهارمین دوره به همراه کلید تستی

  داوطلبین مرحله اول ۱۴۱۱ نفر از ۱۳۴شهر از ۳۱ استان کشور بودند که آمار پذیرفته‌شدگان مرحله اول به ترتیب زیر اعلام می گردد:

  در ادامه، رتبه‌های تک رقمی مرحله اول و مدارس برتر مرحله اول چهارمین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای با توجه به تعداد قبولی در این مرحله، معرفی می‌گردند.

   

   

   

   

  نظرات

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  IMLC Copyright© 2017. design by Arad Studio All right reserved.