پذیرفته شدگان مرحله دوم چهارمین دوره المپیاد سواد رسانه ای

آخرین مطالب


 • 1.jpg
 • چهارمین المپیاد سواد رسانه‌ای به خط پایان رسید

  چهارمین المپیاد سواد رسانه‌ای با 12 مدال طلا، 11 مدال نقره و 13 مدال برنز به کار خود پایان داد تا پرونده این المپیاد زودتر از سایر المپیادهای دانش آموزی بسته شود.


 • 1.jpg
 • دبیررسان! تبلت و محتوای آموزشی برای معلمان مناطق محروم

  پویش #دبیررسان با هدف حمایت از معلمان مناطق محروم راه اندازی شد

  پذیرفته شدگان مرحله دوم چهارمین دوره المپیاد سواد رسانه ای

  پس از رقابت 1500 دانش آموز از 31 استان در دو مرحله ی مجازی، سومین مرحله چهارمین دوره المپیاد سواد رسانه ای با حضور 24 دانش آموز برگزیده، در نیمه دوم شهریور 1399 برگزار می شود.

  به گزارش باشگاه سواد رسانه ای، پس از رقابت ۱۵۰۰ دانش آموز از ۳۱ استان در دو مرحله ی مجازی، سومین مرحله چهارمین دوره المپیاد سواد رسانه ای با حضور ۲۴ دانش آموز برگزیده، در نیمه دوم شهریور ۱۳۹۹ برگزار می شود. اسامی دانش آموزان برگزیده به شرح زیر اعلام می شود:

  بر اساس این گزارش، تعداد پذیرفته شدگان اردوی مرحله سوم المپیاد طبق اعلام اولیه ۴۰ نفر بوده است، منتها با توجه شروع موج دوم شیوع ویروس کرونا و اطلاعیه های ستاد ملی در این زمینه و همچنین بررسی شرایط و هماهنگی های اولیه، نهایتا امکان حضور حداکثر ۲۴ دانش آموز در اردوی مرحله سوم فراهم شد. باشگاه سواد رسانه ای، رتبه های ۲۵ تا ۴۰ مرحله دوم را به عنوان لیست رزرو اردوی مرحله سوم به خود ایشان اعلام کرده و این شرایط را برای آنها فراهم کرده است: تقدیم دیپلم افتخار شرکت در چهارمین دوره المپیاد سواد رسانه ای، ارائه امتیازات برای عضویت در باشگاه هنر و رسانه نوجوان، ۱ میلیون تومان بورسیه آموزشی در سازمان صداوسیما، امکان بهره برداری از کارگاه های المپیاد مرحله سوم به صورت مجازی، امکان حضور در مرحله دوم دوره پنجم المپیاد سواد رسانه‌ای بدون محدودیت مقطع تحصیلی و رتبه‌ی مرحله اول.

  دانش آموزان پذیرفته شده تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۳۱ مرداد فرصت دارند تا از طریق فرم ثبت نام اردوی مرحله سوم المپیاد سواد رسانه ای، حضور خود در اردوی مرحله سوم را اعلام نمایند. پس از اتمام مهلت مقرر، عدم ثبت نام  به منزله انصراف از ادامه فرآیند المپیاد سواد رسانه ای قلمداد خواهد شد و با نفرات لیست رزرو جایگزین خواهند شد. هزینه ثبت نام در اردوی مرحله سوم ۱۵۰ هزار تومان است و با توجه به احتمال تداخل اردو با شروع مدارس دانش آموزان، اخذ موافقت از مدرسه برای حضور در اردوی مرحله سوم به عهده خانواده دانش‌آموزان می‌باشد. خانواده محترم دانش آموزان پذیرفته شده لازم است رضایت خود برای شرکت فرزندشان در مرحله سوم المپیاد سواد رسانه‌ای را با تکمیل فرم مربوطه اعلام نمایند. بر همین اساس بارگذاری تصویر رضایت‌نامه تکمیل شده در فرم ثبت نام و تحویل نسخه چاپی با اخذ گواهی امضا از دفترخانه اسناد رسمی در زمان پذیرش مرحله سوم الزامی است.

  باشگاه سواد رسانه ای تمامی تلاش خود اعم از کاهش تعداد پذیرفته شدگان مرحله ۲، در اختیار قرار دادن اقلام بهداشتی اعم از ماسک و الکل، مهیا کردن شرایط اسکان در موقعیت‌های بهداشتی و تفکیک شده، انجام امور حمل و نقل بر اساس پروتکل‌ها و تامین پذیرایی از مراکز مورد تایید انجام خواهد داد. همچنین پروتکل‌های مربوط به هر فرد در مراسم افتتاحیه به دانش آموزان ابلاغ شده و مسئولیت رعایت این موارد بر عهده خود دانش آموزان می‌باشد. کمیته برگزاری ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی داوطلبین و کادر اجرایی مرحله سوم المپیاد، در صورت مشاهده عدم رعایت این پروتکل‌ها و یا مشاهده علائم ابتلا به بیماری، در نفرات حاضر در اردو، امکان حذف ایشان از ادامه فرآیند المپیاد را دارا خواهد بود.

  اسامی راه‌یافتگان به اردوی مرحله سوم

  فرم رضایت‌نامه والدین برای حضور در اردو مرحله سوم

  فرم ثبت نام اردوی مرحله سوم المپیاد سواد رسانه‌ای

  نظرات

  یک پاسخ به “پذیرفته شدگان مرحله دوم چهارمین دوره المپیاد سواد رسانه ای”

  1. Ermi گفت:

   سلام ببخشید الان لیست نهایی مشخص شده؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  IMLC Copyright© 2017. design by Arad Studio All right reserved.