جزئیات برگزاری آزمون مرحله دوم پنجمین دوره المپیاد سواد رسانه ای

آخرین مطالب

 • 1.jpg
 • جزئیات اردوی مرحله سوم پنجمین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای منتشر شد!

  مرحله سوم پنجمین دوره المپیاد سواد رسانه ای از 27 مهر الی 2 آبان 1400 در تهران برگزار می‌شود.


 • 1.jpg
 • ثبت نام در دوره تخصصی تحلیل‌گر بازی‌های موبایلی

  به گزارش روابط عمومی باشگاه سواد رسانه‌ای،...


 • 1.jpg
 • کارگاه مجازی یک روزه «چگونه ولاگر شویم؟»

  به گزارش روابط عمومی باشگاه سوادرسانه‌ای، کارگاه...

  جزئیات برگزاری آزمون مرحله دوم پنجمین دوره المپیاد سواد رسانه ای

  آزمون راس ساعت 9 صبح روز جمعه 5 شهریور آغاز خواهد شد.

  به گزارش روابط عمومی باشگاه سواد رسانه‌ای، در لایو اینستاگرامی تبیین جزئیات برگزاری آزمون مرحله دوم پنجمین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای در ۲ شهریور مهندس علی رضایی، دبیراجرایی المپیاد سواد رسانه ای به تشریح جزئیات برگزاری آزمون پرداختند؛ خلاصه مطالب مطرح شده در این لایو به شرح زیر است:

  1. آزمون در سایت پرسال برگزار میشود و نه در اپلیکیشن؛ برای شرکت در آزمون از لپتاپ و موبایل می‌شود استفاده کرد اما نکته قابل توجه این است برای هر سؤال، تنها با همان دستگاهی که وارد سوال شده اید میتوانید پاسخ سوالات را ثبت کنید و اگر به هر دلیلی از سامانه خارج شوید، دیگر امکان ورود مجدد به آن سؤال نخواهید داشت.

  2. آزمون راس ساعت ۹ صبح روز جمعه ۵ شهریور آغاز خواهد شد و به مدت ۶ ساعت به طول خواهد انجامید و در میان آزمون به مدت ۹۰ دقیقه زمان استراحت درنظر گرفته شده است.

  3. تعداد سوالات آزمون ۶ عدد است که به طور میانگین برای پاسخگویی به هر سوال یکساعت زمان در نظر گرفته شده است و در صورت پاسخگویی در زمانی کوتاه تر از زمان درنظر گرفته شده، زمان باقی مانده برای شما ذخیره نخواهد شد.

  4. دوازده ساعت قبل از آزمون، ضمائم لازم برای شرکت در آزمون، بر روی سایت imlc.ir بارگذاری خواهد شد. این پیوست ها شامل : پی دی اف، اپلیکیشن های اندرویدی، تصاویر و ویدیوهای مرتبط با سوالات میشود که در حین آزمون باید از آن ها استفاده کنید و سوالات به آنها ارجاع داده خواهند شد؛ ضمائم در یک فایل زیپ رمزگذاری شده‌اند و در ابتدای آغاز آزمون رمز باز کردن فایل زیپ در اختیارشما قرار خواهد گرفت.

  5. جهت احتیاط بهتر است که ضمائم را در چند دستگاه مختلف داشته باشید تا درصورت بروز مشکل دسترسی شما به آن ها از دست نرود.

  6. داشتن یک موبایل با سیستم عامل اندروید در حین برگزاری آزمون الزامی است.

  7. برای ورود به سامانه آزمون، شماره تماسی که به هنگام ثبت نام در المپیاد وارد کردید(بدون صفر ابتدایی)، به‌عنوان نام کاربری و کدملی‌تان (بدون صفرهای ابتدایی) بعنوان رمز عبور شما تعریف شده است.

  8. در زمان برگزاری آزمون درصورت بروز مشکل، قبل از هرگونه اقدام حتما با ادمین باشگاه سواد رسانه ای در پیام رسان های تلگرام، گپ و اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شناسه ادمین در پیام‌رسان‌ها: IMLC_ADMIN

  9. برای پاسخگویی به سوالات، معیار مهم برای نمره دهی توسط مصححین، استدلال های شما برای قانع کردن مصحح و اثبات درست بودن نظرتان است و زیادنویسی و … کمکی به شما نخواهد کرد.

  10. در هنگام برگزاری آزمون، داشتن یک اکانت اینستاگرام (خصوصی یا عمومی) الزامی است، پس اگر در این شبکه اجتماعی اکانت ندارید حتما تا پیش از برگزاری آزمون، یک اکانت برای خودتان بسازید.

  11. برای تست سامانه آزمون و صحیح بودن رمزعبور و نام کاربری خود می‌توانید با کلیک بر روی لینک زیر و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در یک آزمون تست و شبیه ساز شرکت کنید تا بیشتر در جریان جزئیات پلتفرم قرار بگیرید.

  نمونه آزمون مرحله دوم جهت بررسی ویژگی‌های محیط برگزاری

   

  دریافت ضمائم مرحله دوم پنجمین دوره المپیاد سواد رسانه ای

  نظرات

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  IMLC Copyright© 2017. design by Arad Studio All right reserved.