جزئیات اردوی مرحله سوم پنجمین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای منتشر شد!

آخرین مطالب

 • 1.jpg
 • جزئیات اردوی مرحله سوم پنجمین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای منتشر شد!

  مرحله سوم پنجمین دوره المپیاد سواد رسانه ای از 27 مهر الی 2 آبان 1400 در تهران برگزار می‌شود.


 • 1.jpg
 • ثبت نام در دوره تخصصی تحلیل‌گر بازی‌های موبایلی

  به گزارش روابط عمومی باشگاه سواد رسانه‌ای،...


 • 1.jpg
 • کارگاه مجازی یک روزه «چگونه ولاگر شویم؟»

  به گزارش روابط عمومی باشگاه سوادرسانه‌ای، کارگاه...

  جزئیات اردوی مرحله سوم پنجمین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای منتشر شد!

  مرحله سوم پنجمین دوره المپیاد سواد رسانه ای از 27 مهر الی 2 آبان 1400 در تهران برگزار می‌شود.

  به گزارش روابط عمومی باشگاه سواد رسانه‌ای، مرحله سوم پنجمین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای صبح ۲۸ مهر الی ۲ آبان ۱۴۰۰ در تهران برگزار می‌شود. ۳۰ دانش آموز راه یافته به اردوی مرحله سوم می‌توانند تا ساعت ۱۶ روز دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ از طریق فرم ثبت نام موجود در انتهای همین صفحه، برای شرکت در این اردو اعلام حضور نمایند. پس از اتمام مهلت مقرر، عدم ثبت نام به منزله انصراف از ادامه فرآیند المپیاد سواد رسانه‌ای قلمداد خواهد شد و با نفرات لیست رزرو جایگزین خواهند شد.

  داوطلبین محترم المپیاد سواد رسانه‌ای، در بازه ۶ روزه به صورت حضوری و شبانه روزی در اختیار کمیته برگزاری المپیاد هستند. محل اسکان پسران در مرکز نوآوری رسانای بسیج سازمان صداوسیما در خیبان حبیب الله و محل اسکان دختران در مهمان‌سرای سازمان صداوسیما واقع در خیابان ملاصدرا می‌باشد. در این بازه شرکت کنندگان المپیاد امکان حضور برخط در برنامه‌های مدرسه خود را نخواهند داشت، به همین دلیل اخذ موافقت از مدرسه برای حضور در اردوی مرحله سوم به عهده خانواده دانش‌آموزان می‌باشد. هزینه ثبت نام در اردوی مرحله سوم ۳۰۰ هزار تومان است و خانواده محترم دانش آموزان پذیرفته شده لازم است رضایت خود برای شرکت فرزندشان در مرحله سوم المپیاد سواد رسانه‌ای را با تکمیل فرم مربوطه اعلام نمایند. بر همین اساس بارگذاری تصویر رضایت‌نامه تکمیل شده در فرم ثبت نام و تحویل نسخه چاپی با اخذ گواهی امضا از دفترخانه اسناد رسمی در زمان پذیرش مرحله سوم الزامی است.

  باشگاه سواد رسانه ای تمامی تلاش خود اعم از در اختیار قرار دادن اقلام بهداشتی چون ماسک و…، واکسیناسیون کادر اجرایی المپیاد، مهیا کردن شرایط اسکان در موقعیت‌های بهداشتی و تفکیک شده، انجام امور حمل و نقل بر اساس پروتکل‌ها و تامین پذیرایی از مراکز مورد تایید انجام خواهد داد. همچنین پروتکل‌های مربوط به هر فرد در مراسم افتتاحیه به دانش‌آموزان ابلاغ شده و مسئولیت رعایت این موارد بر عهده خود دانش‌آموزان می‌باشد. کمیته برگزاری ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی داوطلبین و کادر اجرایی مرحله سوم المپیاد، در صورت مشاهده عدم رعایت این پروتکل‌ها و یا مشاهده علائم ابتلا به بیماری، در نفرات حاضر در اردو، امکان حذف ایشان از ادامه فرآیند المپیاد را دارا خواهد بود.

  فرم رضایت‌نامه والدین برای حضور در اردو مرحله سوم

  فرم ثبت نام اردوی مرحله سوم المپیاد سواد رسانه‌ای

  نظرات

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  IMLC Copyright© 2017. design by Arad Studio All right reserved.