عضویت در باشگاه مدرسان سواد رسانه‌ای

آخرین مطالبعضویت در باشگاه مدرسان سواد رسانه‌ای

باشگاه سواد رسانه‌ای به عنوان مجموعه‌ای مردم...

باشگاه سواد رسانه‌ای به عنوان مجموعه‌ای مردم نهاد، از سال ۱۳۹۵ و همزمان با ورود کتاب درسی تفکر و سواد رسانه‌ای فعالیت خود را با حضور جمع قابل توجهی از اساتید، مجموعه‌های فعال در زمینه سواد رسانه‌ای و معلمان کتاب درسی تفکر و سواد رسانه‌ای آغاز نمود.

باشگاه سواد رسانه‌ای با تمرکز بر مخاطبان نسل هزاره سوم، مجموعه فعالیت‌های خود پیرامون کتاب درسی تفکر و سواد رسانه‌ای را آغاز کرد که در کنار انتشار محتواهای کمک آموزشی و برگزاری دوره‌های تربیت مدرس، شاخص‌ترین فعالیت این مجموعه، برگزاری موفقیت آمیز ۲ دوره المپیاد ملی سواد رسانه‌ای در سال‌های ۹۶ و ۹۷ و همچنین یک مرحله المپیاد بین‌المللی سواد رسانه‌ای (IMLO) در سال ۲۰۱۸ در کشور مالزی بوده است.

یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های این مجموعه، تشکیل «باشگاه مدرسان سواد رسانه‌ای» است؛ مجموعه‌ای که از سال ۹۵ شروع به فعالیت نموده و در کنار برگزاری رویدادهای مختلف آموزشی و تخصصی، فضایی پویا و موثر را برای تعامل و هم‌افزایی بین معلمان در قالب یک ابرگروه تلگرامی فراهم نموده است.

در همین راستا جهت ارتقای هرچه بیشتر تعامل بین معلمان سواد رسانه‌ای، آشنایی با شیوه‌ها و دستاوردهای نوین معلمان نخبه و همراهی و هم‌افزایی در رشد توانمندی‌های معلمان، باشگاه سواد رسانه‌ای اقدام به «اهدای عضویت رسمی» به معلمان سواد رسانه‌ای سراسر کشور و ارائه مزایای مختلف به آنها نموده است.

فرم عضویت در باشگاه مدرسان سواد رسانه‌ای

برخی از مزایا که تا زمان انتشار این متن برای معلمان محترم عضو شده در باشگاه مدرسان سواد رسانه‌ای فراهم شده است از قرار زیر می‌باشد:
۱- شرکت در رتبه‌بندی سالانه بهترین معلمان سواد رسانه‌ای سراسر کشور
۲- شرکت در جایزه معلم سرخ (جایزه سالانه معلم سواد رسانه‌ای خلاق) با جوایز نفیس و تقدیر در جشن سال سواد رسانه‌ای (جزئیات این جایزه به زودی از طریق سایت باشگاه سواد رسانه‌ای اعلام خواهد شد)
۳- شرکت رایگان در همایش‌های باشگاه مدرسان سواد رسانه‌ای به صورت حضوری و مجازی
۴- ارائه تخفیف در دوره‌های کمک آموزشی تدریس «کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای» و «المپیاد سواد رسانه‌ای» از طریق ارائه کد عضویت در باشگاه
۵- ارائه تخفیف در تهیه محصولات متنوع سواد رسانه‌ای از طریق ارائه کد عضویت
۶- ارائه تخفیف تهیه محصولات سواد رسانه‌ای برای دانش‌آموزان این معلمان با ارائه کد عضویت در باشگاه
۷- ارائه تخفیف ثبت نام در المپیاد سواد رسانه‌ای برای دانش‌آموزان این معلمان از طریق ارائه کد عضویت در باشگاه
۸- ارائه تخفیف ویژه بیش از ۴۰ درصدی بسته آبی (محصولات کمک آموزشی تفکر و سواد رسانه‌ای) در حین تکمیل فرم و عضویت در باشگاه مدرسان
۹- ارائه تخفیف فیلم‌های سینمایی برگزیده سواد رسانه‌ای و تهیه محصولات فرهنگی منتخب، که در طول سال توسط سیستم اطلاع‌رسانی باشگاه سواد‌رسانه‌ای معرفی می‌گردد.

در همین راستا معلمان محترمی که مایل به عضویت در باشگاه مدرسان سواد رسانه‌ای باشند می‌توانند از طریق لینک زیر اطلاعات خود را وارد نموده و پس از تکمیل اطلاعات و واریز حق عضویت، کارت و کد عضویت خود را به دو صورت حضوری و یا مجازی تهیه نمایند:

فرم عضویت در باشگاه مدرسان سواد رسانه‌ای

امید که در کنار یکدیگر سهمی ارزشمند در راستای تربیت نسلی مقاوم و توانمند در مواجهه با رسانه‌ها داشته باشیم.

باشگاه سواد رسانه ای

نظرات

2 پاسخ به “عضویت در باشگاه مدرسان سواد رسانه‌ای”

 1. زهره ابراهیمی آتانی گفت:

  با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز

  اینجانب زهره ابراهیمی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد علوم ارتباطات گرایش روابط عمومی هستم و در دانشگاه علم و فرهنگ مشغول به کار هستم. در انجمن سواد رسانه ای عضو هستم و در جلسات مسیر رسانه هم شرکت می کنم.
  علاقمند هستم در این باشگاه نیز عضو و فعال باشم ولی متاسفانه به علت عدم سابقه تدریس امکان عضو شدن ندارم. در صورت امکان راهنمایی بفرمایید ممنون می شم تا بتوانم در باشگاه عضو و به اطلاعاتم افزوده شود.

  با تشکر

  • باشگاه سواد رسانه ای گفت:

   سلام و ادب. شما میتونید در فعالیتهای باشگاه پژوهشگران سواد رسانه ای فعالیت داشته باشید بزرگوار.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

IMLC Copyright© 2017. design by Arad Studio All right reserved.