دکتر سید بشیر حسینی

آخرین مطالب

 • 1.jpg
 • ثبت نام سومین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای

  فرم ثبت نام سومین دوره المپیاد سواد...


 • 1.jpg
 • سومین دوره المپیاد دانش آموزی سواد رسانه‌ای رسما کلید خورد

  با حضور دانش آموزان برگزیده‌ی دوره‌های قبل المپیاد سواد رسانه‌ای، رئیس شورای سیاست‌گذاری و دبیر علمی این المپیاد، ازپوستر سومین دوره المپیاد دانش آموزی سواد رسانه‌ای رونمایی شد.


 • 1.jpg
 • با حضور دکتر سید بشیر حسینی برگزار شد.

  جلسه نقد و بررسی برنامه عصر جدید توسط نسل هزاره سوم

  دکتر سید بشیر حسینی

  دکتر سید بشیر حسینی فارغ التحصیل دکترای رشته ارتباطات و کارشناس ارشد حقوق از دانشگاه امام صادق (ع) است. وی یکی از اساتید فعال در حوزه سواد رسانه ای بوده و با انتشار کتاب 150 هشتگ از پیشگامان بسط دانش سواد رسانه ای برای عموم جامعه به شمار می رود.

  دکتر سید بشیر حسینی فارغ التحصیل دکترای رشته ارتباطات و کارشناس ارشد حقوق از دانشگاه امام صادق (ع) است. وی یکی از اساتید فعال در حوزه سواد رسانه ای بوده و با انتشار کتاب ۱۵۰ هشتگ از پیشگامان بسط دانش سواد رسانه ای برای عموم جامعه به شمار می رود.

  وی هم اکنون مدیر گروه مدیریت و علوم نوین رسانه دانشگاه صدا و سیما و رئیس شورای سیاست گذاری باشگاه سواد رسانه ای است و در کنار برگزاری کارگاه های متعدد در داخل کشور، کارگاه های آموزشی متعددی را نیز در سطح بین المللی برگزار نموده است.

  تدریس در دانشگاه امام صادق و عضویت در گروه تالیف کتاب «تفکر و سواد سواد رسانه ای» پایه دهم از دیگر فعالیت های ایشان در زمینه سواد رسانه ای می باشد.

  نظرات

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  IMLC Copyright© 2017. design by Arad Studio All right reserved.