قوانین ثبت نام فردی در المپیاد سواد رسانه‌ای

قوانین ثبت نام فردی در المپیاد سواد رسانه‌ای

۱- در ثبت نام فردی مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده برای شرکت در المپیاد سواد رسانه‌ای به عهده خود دانش‌آموز می‌باشد.

۲- ثبت نام فردی الزاما از طریق همین صفحه انجام می‌شود و ارسال اطلاعات به افراد عضو ستاد المپیاد یا ادمین صفحات مجازی باشگاه و یا مسیرهای ارتباطی دیگر باشگاه سواد رسانه‌ای، تعهدی برای باشگاه سواد رسانه‌ای ایجاد نخواهد کرد.

۳- پس از ثبت نام، پیگیری اخبار المپیاد، دریافت کارت ورود به جلسه، دریافت نتایج مراحل و ثبت نام در مراحل بالاتر، به عهده دانش آموز می‌باشد.

۴- مجرای اطلاع‌رسانی رسمی باشگاه سواد رسانه‌ای درمورد المپیاد، سایت imlc.ir می باشد و ایمیل رسمی این رویداد برای ارتباطات رسمی اعم از اعتراض به نتایج و درخواست تغییر در حوزه آزمون و… نشانی olympiad@imlc.ir است.

۵- لطفا برای ورود کد ملی تنها از اعداد استفاده نمایید. کد ملی و شماره شناسنامه شما یکسان می‌باشد.

۶- تصویر ارسالی باید اسکن با کیفیت از عکس پرسنلی ۳*۴ باشد و زوائد آن توسط قابلیت crop برش خورده باشد. حداکثر حجم فایل عکس نیز می‌تواند ۱Mb باشد.

۷- نام فایل ارسالی به عنوان عکس باید با کد ملی شما یکسان باشد و تنها پسوند مجاز برای بارگزاری jpg. است.

۸- استان محل سکونت را از میان لیست باز شونده انتخاب کنید، سپس شهر خود را از لیست بازشونده دوم انتخاب نمایید.

۹- نام مدرسه خود را به طور کامل وارد نمایید. از درج عباراتی چون «متوسطه دوم»، قید نام شهر در ادامه نام مدرسه و زوائد دیگر خودداری نمایید.

۱۰- شماره همراه درج شده در فرم ثبت نام برای اطلاع‌رسانی‌های المپیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. فعال و روشن بودن این شماره در طول بازه مراحل المپیاد مورد نیاز است.

۱۱- دریافت پیامک‌های باشگاه سواد رسانه‌ای برای مخاطبین هیچ هزینه‌ای ندارد. باشگاه سواد رسانه‌ای برای ارسال اطلاعیه‌های رسمی خود از سامانه‌های پیامک انبوه استفاده می‌کند و هزینه ارسال آن به عهده این مجموعه می‌باشد. در صورت عدم دریافت پیامک از طرف باشگاه سواد رسانه‌ای، امکان ارسال پیامک انبوه برای شماره همراه شما مسدود است. در صورت تمایل می‌توانید عضو کانال بله و صفحه اینستاگرام باشگاه سواد رسانه‌ای به آدرس imlc_ir شوید و برای دریافت اطلاعیه‌های رسمی باشگاه، آنها را به صورت مستمر دنبال نمایید. در غیر اینصورت می‌توانید از مسیرهای زیر برای فعال کردن دریافت پیامک انبوه اقدام نمایید.

  • همراه اول: در نرم‌افزار کاربردی «همراه من»، و با استفاده از منوی «خدمات من»، بخش «خدمات پیامکی انبوه»، «پیامک تبلیغاتی غیر اپراتور» فعال‌سازی و غیرفعال سازی خدمات انبوه امکان‌پذیر است.
  • ایرانسل: در نرم‌افزار کاربردی «ایرانسل من»، و با استفاده از منوی «خدمات»، در بخش «خرید خدمات ارزش افزوده»، «مدیریت پیامک‌های تبلیغاتی»، «انتخاب همه گروه‌ها» فعال‌سازی و غیرفعال سازی پیامک تبلیغاتی امکان‌پذیر است.
  • رایتل: در نرم‌افزار کاربردی «رایتل من» و با استفاده از منوی «مدیریت خدمات پیامکی انبوه و ارزش افزوده» مشاهده و مدیریت فعال‌سازی و غیرفعال سازی خدمات انبوه و ارزش افزوده امکان‌پذیر است.

۱۲- هزینه ثبت نام چهارمین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای مبلغ ۳۰ هزار تومان است که پس از تکمیل فرم ثبت نام با فراخوان درگاه پرداخت قابل پرداخت است.

۱۳- در هیچ یک از مراحل ثبت نام مخصوصا مرحله پرداخت وجه از گزینه بازگشت به عقب مرورگر استفاده ننمایید. برای مطالعه مجدد قوانین و استفاده از نشانی‌های درج شده، می‌توانید از خبر «فراخوان ثبت نام در دوره‌ی چهارم المپیاد سواد رسانه‌ای» به این متن دسترسی یابید.

۱۴- مرحله اول المپیاد در تاریخ ۵ تیر ۹۹ ساعت ۲۲ به صورت آنلاین و تحت اپلیکیشن برگزار خواهد شد. برای دریافت اپلیکیشن و استفاده از شبیه ساز آزمون و آشنایی با نحوه پاسخگویی به سؤالات، هفته منتهی به آزمون به سایت imlc.ir مراجعه نمایید.

 

ورود به صفحه ثبت نام

IMLC Copyright© 2017. design by Arad Studio All right reserved.