قوانین ثبت نام فردی در المپیاد سواد رسانه‌ای

قوانین ثبت نام فردی در المپیاد سواد رسانه‌ای

۱- در ثبت نام فردی مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده برای شرکت در المپیاد سواد رسانه‌ای به عهده خود دانش‌آموز می‌باشد.

۲- ثبت نام فردی الزاما از طریق همین صفحه انجام می‌شود و ارسال اطلاعات به افراد عضو ستاد المپیاد یا ادمین صفحات مجازی باشگاه و یا مسیرهای ارتباطی دیگر باشگاه سواد رسانه‌ای، تعهدی برای باشگاه سواد رسانه‌ای ایجاد نخواهد کرد.

۳- پس از ثبت نام، پیگیری اخبار المپیاد، دریافت کارت ورود به جلسه، دریافت نتایج مراحل و ثبت نام در مراحل بالاتر، به عهده دانش آموز می‌باشد.

۴- مجرای اطلاع‌رسانی رسمی باشگاه سواد رسانه‌ای درمورد المپیاد، سایت imlc.ir می باشد و ایمیل رسمی این رویداد برای ارتباطات رسمی اعم از اعتراض به نتایج و درخواست تغییر در حوزه آزمون و… نشانی olympiad@imlc.ir است.

۵- لطفا برای ورود کد ملی تنها از اعداد استفاده نمایید. کد ملی و شماره شناسنامه شما یکسان می‌باشد.

۶- تصویر ارسالی باید اسکن با کیفیت از عکس پرسنلی ۳*۴ باشد و زوائد آن توسط قابلیت crop برش خورده باشد. حداکثر حجم فایل عکس نیز می‌تواند ۱Mb باشد.

۷- نام فایل ارسالی به عنوان عکس باید با کد ملی شما یکسان باشد و تنها پسوند مجاز برای بارگزاری jpg. است.

۸- استان محل سکونت را از میان لیست باز شونده انتخاب کنید، سپس شهر خود را از لیست بازشونده دوم انتخاب نمایید.

۹- به صورت پیش‌فرض، حوزه آزمون شما در استان محل سکونت و نزدیک‌ترین شهر دارای حوزه خواهد بود. اما در صورت نیاز به تغییر حوزه پس از اتمام مهلت فرآیند ثبت نام، از تاریخ ۱۶ اسفند لغایت ۱۵ فروردین فرصت دارید تنها برای یکبار، حوزه آزمون خود را تغییر دهید. برای اینکار باید درخواست رسمی تغییر حوزه را با معرفی کامل خود به نشانی ایمیل olympiad@imlc.ir اعلام نمایید.

۱۰- نام مدرسه خود را به طور کامل وارد نمایید. از درج عباراتی چون «متوسطه دوم»، قید نام شهر در ادامه نام مدرسه و زوائد دیگر خودداری نمایید.

۱۱- شماره همراه درج شده در فرم ثبت نام برای اطلاع‌رسانی‌های المپیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. فعال و روشن بودن این شماره در طول بازه مراحل المپیاد مورد نیاز است. پس از ثبت نام موفق شما در المپیاد، پیامک تأییدی برای شماره همراه وارد شده، ارسال خواهد شد.

۱۲- دریافت پیامک‌های باشگاه سواد رسانه‌ای برای مخاطبین هیچ هزینه‌ای ندارد. باشگاه سواد رسانه‌ای از سامانه‌های پیامک انبوه استفاده می‌کند و هزینه ارسال آن به عهده این مجموعه می‌باشد. در صورت دریافت خبر «ثبت نام موفق» از طریق سایت و عدم دریافت پیامک تأیید، امکان ارسال پیامک انبوه برای شماره همراه شما مسدود است. در صورت تمایل می‌توانید عضو کانال بله و صفحه اینستاگرام باشگاه سواد رسانه‌ای به آدرس imlc_ir شوید و آنها را به صورت مستمر دنبال نمایید. در غیر اینصورت می‌توانید از مسیرهای زیر برای فعال کردن دریافت پیامک انبوه اقدام نمایید.

  • همراه اول: در نرم‌افزار کاربردی «همراه من»، و با استفاده از منوی «خدمات من»، بخش «خدمات پیامکی انبوه»، «پیامک تبلیغاتی غیر اپراتور» فعال‌سازی و غیرفعال سازی خدمات انبوه امکان‌پذیر است.
  • ایرانسل: در نرم‌افزار کاربردی «ایرانسل من»، و با استفاده از منوی «خدمات»، در بخش «خرید خدمات ارزش افزوده»، «مدیریت پیامک‌های تبلیغاتی»، «انتخاب همه گروه‌ها» فعال‌سازی و غیرفعال سازی پیامک تبلیغاتی امکان‌پذیر است.
  • رایتل: در نرم‌افزار کاربردی «رایتل من» و با استفاده از منوی «مدیریت خدمات پیامکی انبوه و ارزش افزوده» مشاهده و مدیریت فعال‌سازی و غیرفعال سازی خدمات انبوه و ارزش افزوده امکان‌پذیر است.

۱۳- هزینه ثبت نام چهارمین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای مبلغ ۳۰ هزار تومان است که پس از تکمیل فرم ثبت نام با فراخوان درگاه زرین پال باشگاه سواد رسانه‌ای قابل پرداخت است. پس از پرداخت موفق و پیش از بازگشت به سایت imlc.ir کد پیگیری خود را یادداشت نمایید و یا از صفحه نتیجه پرداخت، screen shot تهیه نمایید. در صورت بروز خطا در حین بازگشت خودکار به سایت، از جمله قطع اینترنت شما یا قطع لحظه‌ای زیر ساخت زرین پال، از مسیر ادمین باشگاه سواد رسانه‌ای در پیام‌رسان بله و تلگرام (imlc_admin)، و یا ارتباط از طریق ایمیل رسمی باشگاه سواد رسانه‌ای، با ارائه کد پیگیری، از وضعیت ثبت نام خود آگاه شوید. نتیجه این پیگیری حداقل ۲۴ ساعت و حداکثر ۷۲ ساعت بعد از درخواست شما تعیین می‌گردد.

۱۴- در هیچ یک از مراحل ثبت نام مخصوصا مرحله پرداخت وجه از گزینه بازگشت به عقب مرورگر استفاده ننمایید. برای مطالعه مجدد قوانین و استفاده از نشانی‌های درج شده، می‌توانید از خبر «فراخوان ثبت نام در دوره‌ی چهارم المپیاد سواد رسانه‌ای» به این متن دسترسی یابید.

 

ورود به صفحه ثبت نام

IMLC Copyright© 2017. design by Arad Studio All right reserved.