قوانین ثبت نام گروهی در المپیاد سواد رسانه‌ای

قوانین ثبت نام گروهی در المپیاد سواد رسانه‌ای

۱- در ثبت نام گروهی مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده برای شرکت در المپیاد سواد رسانه‌ای به عهده رابط می‌باشد.

۲- ثبت نام گروهی از طریق تماس با دبیرخانه المپیاد سواد رسانه ای با شماره تماس ۰۲۱۴۰۶۶۴۳۲۸ انجام می‌شود و ارسال اطلاعات به افراد عضو ستاد المپیاد یا ادمین صفحات مجازی باشگاه و یا مسیرهای ارتباطی دیگر باشگاه سواد رسانه‌ای، تعهدی برای باشگاه سواد رسانه‌ای ایجاد نخواهد کرد.

۳- مسئولیت اطلاع‌رسانی‌ کامل قوانین المپیاد سواد رسانه‌ای در مرحله ثبت نام به دانش‌آموزان، به عهده رابط است. پس از ثبت نام، پیگیری اخبار المپیاد، دریافت کارت ورود به جلسه، دریافت نتایج مراحل و ثبت نام در مراحل بالاتر، به عهده دانش آموز می‌باشد.

۴- مجرای اطلاع‌رسانی رسمی باشگاه سواد رسانه‌ای درمورد المپیاد، سایت imlc.ir می باشد و ایمیل رسمی این رویداد برای ارتباطات رسمی اعم از اعتراض به نتایج و درخواست تغییر در حوزه آزمون و… نشانی olympiad@imlc.ir است.

۵- برای ثبت نام گروهی تعداد داوطلبین حداقل ۱۰ دانش آموز است. برای ثبت نام‌های کمتر از ۱۰ نفر از ثبت نام فردی استفاده نمایید. 

۶- دریافت اطلاعات داوطلبین تنها از طریق وارد کردن اطلاعات دانش‌آموزان در «فایل خام اطلاعات دانش‌آموزان»  ممکن هست و به هر نوع فایل دیگر ترتیب اثر داده نخواهد شد. پس از ورود اطلاعات نام فایل نمونه را به نام مدرسه تغییر دهید.

۷- هیچ یک از ویژگی‌های سلول‌های فایل فوق را تغییر ندهید و تنها اطلاعات داوطلبین را در آن وارد نمایید. کد ملی دانش آموزان را بدون خط تیره وارد نمایید. ترجیحا شماره همراه دانش آموز، یا والدین آنها را در فایل وارد نمایید. در صورت وارد کردن شماره همراه خود در ستون تلفن همراه یک دانش‌آموز، مسئولیت اطلاع رسانی اطلاعیه‌های رسمی المپیاد به دانش آموز با رابط است. اطلاعات تمام دانش‌آموزان را تنها در یک برگه‌ی فایل فوق وارد کنید و از تولید برگه‌های مختلف خودداری نمایید.

۸- تصویر تمامی دانش آموزان را در یک پوشه قرار داده و نام فایل هر دانش‌آموز را به کد ملی آن دانش‌آموز تغییر دهید. تصاویر باید اسکن با کیفیت از عکس پرسنلی ۳*۴ باشد و زوائد آن توسط قابلیت crop برش خورده باشد. حداکثر حجم فایل عکس هر نفر نیز می‌تواند ۱Mb باشد.تنها پسوند مجاز تصویر “jpg.” است. پوشه شامل تمامی تصاویر دانش‌آموزان را به پسوندهای “rar.” و یا “zip.” فشرده نمایید. نام فایل فشرده را به نام مدرسه تغییر دهید.

۹- هزینه ثبت نام گروهی نسبت به ثبت نام فردی دارای ۱۰ درصد تخفیف است،به این ترتیب هزینه شرکت در المپیاد به ازای هر نفر ۲۷ هزار تومان، است.

۱۰- ثبت‌نام دانش آموزان یک مدرسه به صورت گروهی در چند مرحله ممکن هست. اما پس از تکمیل فرآیند ثبت نام گروهی توسط یک رابط از یک مدرسه، ثبت نام گروهی بعدی باید توسط رابط دیگری انجام شود. تمامی قوانین ثبت نام گروهی اعم از شرط حداقل ۱۰ داوطلب برای ثبت نام گروهی به قوت خود باقی است. در صورت نیاز به اضافه کردن کمتر از ۱۰ دانش آموز به فرآیند المپیاد سواد رسانه‌ای، تنها از طریق ثبت نام فردی میسر است.

۱۱- شماره همراه درج شده در فایل اطلاعات دانش‌آموزان، برای اطلاع‌رسانی‌های رسمی المپیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. فعال و روشن بودن این شماره در طول بازه مراحل المپیاد مورد نیاز است.

۱۲- دریافت پیامک‌های باشگاه سواد رسانه‌ای برای مخاطبین هیچ هزینه‌ای ندارد. باشگاه سواد رسانه‌ای از سامانه‌های پیامک انبوه برای اطلاعیه‌های رسمی خود استفاده می‌کند و هزینه ارسال آن به عهده این مجموعه می‌باشد. در صورت عدم دریافت پیامک از باشگاه سواد رسانه‌ای، امکان ارسال پیامک انبوه برای شماره همراه شما مسدود است. در صورت تمایل می‌توانید عضو کانال بله و صفحه اینستاگرام باشگاه سواد رسانه‌ای به آدرس imlc_ir شوید و برای مشاهده اطلاعیه‌های رسمی المپیاد آنها را به صورت مستمر دنبال نمایید. در غیر اینصورت می‌توانید از مسیرهای زیر برای فعال کردن دریافت پیامک انبوه اقدام نمایید.

  • همراه اول: در نرم‌افزار کاربردی «همراه من»، و با استفاده از منوی «خدمات من»، بخش «خدمات پیامکی انبوه»، «پیامک تبلیغاتی غیر اپراتور» فعال‌سازی و غیرفعال سازی خدمات انبوه امکان‌پذیر است.
  • ایرانسل: در نرم‌افزار کاربردی «ایرانسل من»، و با استفاده از منوی «خدمات»، در بخش «خرید خدمات ارزش افزوده»، «مدیریت پیامک‌های تبلیغاتی»، «انتخاب همه گروه‌ها» فعال‌سازی و غیرفعال سازی پیامک تبلیغاتی امکان‌پذیر است.
  • رایتل: در نرم‌افزار کاربردی «رایتل من» و با استفاده از منوی «مدیریت خدمات پیامکی انبوه و ارزش افزوده» مشاهده و مدیریت فعال‌سازی و غیرفعال سازی خدمات انبوه و ارزش افزوده امکان‌پذیر است.

۱۳- مرحله اول المپیاد در تاریخ ۱ خرداد ۹۹ ساعت ۲۲ به صورت آنلاین و تحت اپلیکیشن برگزار خواهد شد. برای دریافت اپلیکیشن و استفاده از شبیه ساز آزمون و آشنایی با نحوه پاسخگویی به سؤالات، دانش آموزان باید، هفته منتهی به آزمون به سایت imlc.ir مراجعه نمایند.

IMLC Copyright© 2017. design by Arad Studio All right reserved.