قوانین ثبت نام گروهی در المپیاد سواد رسانه‌ای

قوانین ثبت نام گروهی در المپیاد سواد رسانه‌ای

۱- در ثبت نام گروهی مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده برای شرکت در المپیاد سواد رسانه‌ای به عهده رابط می‌باشد.

۲- ثبت نام گروهی الزاما از طریق همین صفحه انجام می‌شود و ارسال اطلاعات به افراد عضو ستاد المپیاد یا ادمین صفحات مجازی باشگاه و یا مسیرهای ارتباطی دیگر باشگاه سواد رسانه‌ای، تعهدی برای باشگاه سواد رسانه‌ای ایجاد نخواهد کرد.

۳- مسئولیت اطلاع‌رسانی‌ کامل قوانین المپیاد سواد رسانه‌ای در مرحله ثبت نام به دانش‌آموزان، به عهده رابط است. پس از ثبت نام، پیگیری اخبار المپیاد، دریافت کارت ورود به جلسه، دریافت نتایج مراحل و ثبت نام در مراحل بالاتر، به عهده دانش آموز می‌باشد.

۴- مجرای اطلاع‌رسانی رسمی باشگاه سواد رسانه‌ای درمورد المپیاد، سایت imlc.ir می باشد و ایمیل رسمی این رویداد برای ارتباطات رسمی اعم از اعتراض به نتایج و درخواست تغییر در حوزه آزمون و… نشانی olympiad@imlc.ir است.

۵- برای ثبت نام گروهی تعداد داوطلبین حداقل ۱۰ دانش آموز است. برای ثبت نام‌های کمتر از ۱۰ نفر از ثبت نام فردی استفاده نمایید. 

۶- نام مدرسه خود را به طور کامل وارد نمایید. شماره شعبه مدرسه و یا منطقه آموزش و پرورش آن را در صورت لزوم درج نمایید اما از درج عباراتی چون «متوسطه دوم»، قید نام شهر در ادامه نام مدرسه و زوائد دیگر خودداری نمایید.

۷- به صورت پیش‌فرض، حوزه آزمون دانش آموزان در استان محل جغرافیایی مدرسه و نزدیک‌ترین شهر دارای حوزه خواهد بود. اما در صورت نیاز به تغییر حوزه پس از اتمام مهلت فرآیند ثبت نام، از تاریخ ۱۶ اسفند لغایت ۱۵ فروردین، هر دانش‌آموز فرصت دارد تنها برای یکبار، حوزه آزمون خود را تغییر دهید. برای اینکار باید درخواست رسمی تغییر حوزه را با معرفی کامل خود به نشانی ایمیل olympiad@imlc.ir اعلام نماید.

۸- ثبت نام گروهی تنها از طریق پر کردن اطلاعات دانش‌آموزان در «فایل خام اطلاعات دانش‌آموزان»  ممکن هست و به هر نوع فایل دیگر ترتیب اثر داده نخواهد شد. نام فایل نمونه را پس از تکمیل اطلاعات و پیش از بارگزاری، به شماره همراه رابط تغییر دهید.

۹- هیچ یک از ویژگی‌های سلول‌های فایل فوق را تغییر ندهید و تنها اطلاعات داوطلبین را در آن وارد نمایید. کد ملی دانش آموزان را بدون خط تیره وارد نمایید. ترجیحا شماره همراه دانش آموز، یا والدین آنها را در فایل وارد نمایید. در صورت وارد کردن شماره همراه خود در ستون تلفن همراه یک دانش‌آموز، مسئولیت اطلاع رسانی رویدادهای رسمی المپیاد به دانش آموز با رابط است. اطلاعات تمام دانش‌آموزان را تنها در یک برگه‌ی فایل فوق وارد کنید و از تولید برگه‌های مختلف خودداری نمایید.

۱۰- تصویر تمامی دانش آموزان را در یک پوشه قرار داده و نام فایل هر دانش‌آموز را به کد ملی آن دانش‌آموز تغییر دهید. تصاویر باید اسکن با کیفیت از عکس پرسنلی ۳*۴ باشد و زوائد آن توسط قابلیت crop برش خورده باشد. حداکثر حجم فایل عکس هر نفر نیز می‌تواند ۱Mb باشد.تنها پسوند مجاز تصویر “jpg.” است. پوشه شامل تمامی تصاویر دانش‌آموزان را به پسوندهای “rar.” و یا “zip.” فشرده نمایید. نام فایل فشرده را به شماره همراه رابط تغییر دهید و سپس برای بارگزاری اقدام نمایید. حداکثر حجم فایل فشرده ۲۵۶Mb است.

۱۱- هزینه ثبت نام گروهی نسبت به ثبت نام فردی دارای ۱۰ درصد تخفیف است. به همین دلیل رابط ثبت نام، پس از اخذ هزینه ثبت نام از دانش آموزان، و پس از تکمیل اطلاعات دانش آموزان و نهایی شدن تعداد شرکت‌کننده‌ها، تنها در یک پرداخت، هزینه المپیاد را به ازای هر نفر ۲۷ هزار تومان، از درگاه پرداخت زرین پال و یا به حساب زیر واریز نموده و رسید پرداخت خود را در قالب pdf. و یا jpg. در بخش مربوطه بارگزاری نمایند. نام فایل رسید پرداخت را به شماره همراه رابط تغییر دهید.

  • ترجیحا از اطلاعات حساب زیر برای واریز اقدام نمایید در غیر اینصورت می‌توانید از لینک مستقیم پرداخت نیز بهره ببرید
  • حساب بانک سامان به نام دبیر اجرایی چهارمین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای «علی رضایی ولاشدی»
  • ۸۰۲-۸۰۰-۲۰۶۲۴۲۶-۱ (شماره حساب)
  • ۶۲۱۹۸۶۱۰۳۹۶۴۷۰۸۵ (شماره کارت) 
  • IR060560080280002062426001 (شماره شبا)
  • لینک مستقیم پرداخت درگاه زرین پال

۱۲- ثبت‌نام دانش آموزان یک مدرسه به صورت گروهی در چند مرحله ممکن هست. اما پس از تکمیل فرآیند ثبت نام گروهی توسط یک رابط از یک مدرسه، ثبت نام گروهی بعدی باید توسط رابط دیگری انجام شود. تمامی قوانین ثبت نام گروهی اعم از شرط حداقل ۱۰ داوطلب برای ثبت نام گروهی به قوت خود باقی است. در صورت نیاز به اضافه کردن کمتر از ۱۰ دانش آموز به فرآیند المپیاد سواد رسانه‌ای، تنها از طریق ثبت نام فردی میسر است.

۱۳- شماره همراه درج شده در فایل اطلاعات دانش‌آموزان و شماره همراه درج شده به عنوان شماره همراه رابط، برای اطلاع‌رسانی‌های المپیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. فعال و روشن بودن این شماره در طول بازه مراحل المپیاد مورد نیاز است. پس از ثبت کامل اطلاعات در سایت، پیامک تأییدی برای شماره همراه وارد شده، ارسال خواهد شد. و به فاصله ۲۴ تا ۷۲ ساعت روابط عمومی المپیاد با رابط ثبت نام تماس برقرار کرده و در صورت لزوم اشکالات موجود در اطلاعات را تشریح می‌کند و در غیر اینصورت، ثبت نام موفق تمامی افراد را اعلام می‌کند.

۱۴- دریافت پیامک‌های باشگاه سواد رسانه‌ای برای مخاطبین هیچ هزینه‌ای ندارد. باشگاه سواد رسانه‌ای از سامانه‌های پیامک انبوه استفاده می‌کند و هزینه ارسال آن به عهده این مجموعه می‌باشد. در صورت دریافت خبر «ثبت کامل اطلاعات» از طریق سایت و عدم دریافت پیامک تأیید، امکان ارسال پیامک انبوه برای شماره همراه شما مسدود است. در صورت تمایل می‌توانید عضو کانال بله و صفحه اینستاگرام باشگاه سواد رسانه‌ای به آدرس imlc_ir شوید و آنها را به صورت مستمر دنبال نمایید. در غیر اینصورت می‌توانید از مسیرهای زیر برای فعال کردن دریافت پیامک انبوه اقدام نمایید.

  • همراه اول: در نرم‌افزار کاربردی «همراه من»، و با استفاده از منوی «خدمات من»، بخش «خدمات پیامکی انبوه»، «پیامک تبلیغاتی غیر اپراتور» فعال‌سازی و غیرفعال سازی خدمات انبوه امکان‌پذیر است.
  • ایرانسل: در نرم‌افزار کاربردی «ایرانسل من»، و با استفاده از منوی «خدمات»، در بخش «خرید خدمات ارزش افزوده»، «مدیریت پیامک‌های تبلیغاتی»، «انتخاب همه گروه‌ها» فعال‌سازی و غیرفعال سازی پیامک تبلیغاتی امکان‌پذیر است.
  • رایتل: در نرم‌افزار کاربردی «رایتل من» و با استفاده از منوی «مدیریت خدمات پیامکی انبوه و ارزش افزوده» مشاهده و مدیریت فعال‌سازی و غیرفعال سازی خدمات انبوه و ارزش افزوده امکان‌پذیر است.

 

ورود به صفحه ثبت نام

IMLC Copyright© 2017. design by Arad Studio All right reserved.